Контролери > Ардуино (Arduino)

Направата на "Ардуино" контролер

<< < (2/10) > >>

Borislav:
Здрасти и поздравления! Контролерът ти изглежда страхотно! :)
Поздрави!

П.п. Имам един въпрос. Какъв вид е куплунгът за захранването и най-задното негово краче ли е Vcc? Защото май съм сбъркал в схемата на моя контролер. :-D

zoro1:
Отзад е + на жака.И аз мислехда използвам цангови  изводи ,но се отказах,че ако планирам още една платка за сандвич монтаж и те са тесни и няма да влезе.
 Какато споменах горе ти си използвал оригиналната схема с транзистори като буфери за ТТЛ нивата,то е същото и с 232.В момента разработвам платка с LCD 16x2,зумер ,епром и бутони,но понеже работя и върху сандвич монтаж за робо платформата не знам кое ще направя първо.

nunep:
Здравейте
Мога ли да използвам схемата от линка на reverenge с идеята: Atmega програмиран с Arduino Duemilanove да го преместя в тази схема с цел да се намали размера на платката?

reverenge:

--- Цитат на: "nunep" ---Здравейте
Мога ли да използвам схемата от линка на reverenge с идеята: Atmega програмиран с Arduino Duemilanove да го преместя в тази схема с цел да се намали размера на платката?
--- Край на цитат ---


Както е казал колегата още в първия си пост:
"Изводите на тези контролери са напълно идентични така че позволява смяната 1:1"

Давай смело.Ако ще използваш програмирана Атмега не ти е нужна цялата схема,която съм дал , а само това:

 

Успех.

nunep:
Благодаря за конкретния отговор! Точно това ми трябваше от половин година насам  :oops:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия