Автор Тема: Пана  (Прочетена 6380 пъти)

Xenion

  • Робо-Новак
  • *****
  • Публикации: 15
    • Профил
Пана
« -: Ноември 11, 2009, 08:56:27 pm »
Здравейете искам да ви попитам съфорумци някой да е чувал за LED пана къде се продават които да менат светлината?
Никой въпрос неможе да устой на постоянното мислене!

mitko29

  • Зомбиран Роботостроител
  • *****
  • Публикации: 210
    • Профил
Re: Пана
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2009, 03:57:03 pm »
Тези LED/диод се нарича RGB - червен,зелен,син преди около 2 години ги маше но сега ги спряха от пройзводство.
Димитър Иванов, гр. Бургас, 17г.
skype: eeeeee5612

sv_shady

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 636
    • Профил
Пана
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2009, 07:57:09 pm »
@mitko29 моля ти се не говори такива глупости били спряни от производство...Значи отиваш в комет електроникс и там има всякакви светодиоди едноцветни, двуцветни и трицветни.
Imagination is the only limit.......

Светлин Пенков
София / Рединг, Великобритания

mitko29

  • Зомбиран Роботостроител
  • *****
  • Публикации: 210
    • Профил
Пана
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2009, 08:00:07 pm »
Цитат на: "sv_shady"
@mitko29 моля ти се не говори такива глупости били спряни от производство...Значи отиваш в комет електроникс и там има всякакви светодиоди едноцветни, двуцветни и трицветни.

за интернет не говоря но в магазините вече не доставят аз много магазини съм обиколил за такива и навсякъде ми казват че преди време са имат ама сега били спряни от пройзводство. (а иначе в краен случей ако ти трябва много мисля че имаше едни такива мишки с по 4-5 цвята на диода и се сменят)

П.П: А и той е казал да си купя а не да си пазаря за това предположих че е магазин.
Димитър Иванов, гр. Бургас, 17г.
skype: eeeeee5612

sv_shady

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 636
    • Профил
Пана
« Отговор #4 -: Ноември 30, 2009, 05:17:57 pm »
Ами комет електроникс има няколко магазина из страната, така, че не е само онлайн. И определено не се налага да купуваш мишки, за да взимаш светодиоди от тях...
Imagination is the only limit.......

Светлин Пенков
София / Рединг, Великобритания