Автор Тема: Продавам принтер, камери и др.  (Прочетена 5332 пъти)

krasimir

  • Робо-Новак
  • *****
  • Публикации: 34
    • Профил
Продавам принтер, камери и др.
« -: Октомври 27, 2012, 08:48:23 am »
1. Принтер Lexmark X2550. Принтерът е стар и не работи много добре. На външен вид е запазен, но има няколко проблема. Първият е че няма мастило или ако има е много малко. Вторият е че понякога не искаше да захапе хартията, когато е по малко количество. Третият проблем е свързан със скенера – при сканиране, в едната четвъртинка на листа имаше едно леко розово сияние. Когато се сканира цветни неща не се забелязва много, но когато се сканира празен бял лист си личи. При желание принтера може да се стегне. Към него има захранващ кабел, драйвери и няколко празни мастила, но няма USB кабел. За неотговорно сканиране би вършил чудесна работа. Ако по някакъв начин може да му напълните касетките с мастило бихте могли и да разпечатвате.
Продавам го защото си купих нов.







Цена 25лв.


2. Безжична камера. Камерата е в лошо състояние. Работи, но се вижда много лошо. Причината е както в камерата, така и в предавателя вграден в нея. Звук няма. Преди бях извадил предавателя от камерата (който едва ли е над 10mW) с идеята да го сложа на друга камера – но пак не се виждаше много добре. Приемника има лош външен и вътрешен вид (от вътре е ръждясал – не знам защо),  но работи добре. Пробвал съм го с друга камера и се вижда  добре. Честотата е около 1000MHz. За  камера има захранващ адаптер и преходник за 9V батерия. Приемника се захранва на 12V, но за него адаптер нямам.
Продавам я защото работи много лоши и си купих нова по добра камера и мощен видеопредавате. Ако разбирате от електроника може да си играете с нея. Приемника също може да се използва.


Запис, който направих вчера през TV тунера - ТУК

Цена 20лв.





3. Телефон NOKIA 7110. Вчера го пуснах и си звъннах от него – работи. Има лош външен вид. Няма антена, а под батерията има дупка (изгорено, разтопено). Има зарядно.
Продавам го защото не ми трябва, а някой може да му се изкефи.



Цена 10лв.


4. Сателитен приемник  EuroSky SR401. Идея си нямам какво е това и от къде го имам. Не се интересувам от ТВ. Когато се включи в контакта свети. Има два бутона, с които се местят някакви канали от 0 до 500. Има и дистанционно.
Продавам го защото изобщо не знам как се работи с това нещо и едва ли някога ще го ползвам.





Цена 10лв.


5. WEB камера с вградена памет Trust spyc@m100. Това нещо съм сигурен, че работи, но не можах да го пусна защото не мога да намеря правилните драйвери. Стара е колкото света. Има едно бутонче с което може да правите 20 снимки. При положение, че камерата е сигурно на 10 години е излишно да казвам какво е качеството на образа.
Продавам я защото не ми трябва, искам да си купя нова камера, а пък и не мога да я подкарам.



Снимки едно време направени от нея:





Цена 5лв.


6. Две камери Ezonics EZcam USB – може би по-стари и от света. С тях преди около 10 години направих първата видео връзка през MSN. За тях съм сигурен, че работят защото имам драйвери и са пробвани. Образът е лош, но да не се забравя и на колко години са.
Продавам ги защото не ми трябват.


Запис с нея ТУК

Цена за двете 10лв, за едната 5.


7. Две платки RAM 32MB SDRAM – двустранни. Знам ли от къде съм ги свалил?!
Продавам ги защото не ми трябват, а някой може да търси такива за някой много стар компютър.



Цена за двете 5лв.




8. 3,5“ хард диск 2GB
Продавам го защото не ми трябва.



Цена 2лв.



9. Някакво зарядно на SONY за NIMH батерия. Пише 1,2V; 1,9A. Не знам за какво е.
Продавам го защото не ми трябва, а и не знам за какво е.





Цена 2лв.




10. Мишка IBM с топче, без скрол. PS/2 букса.



Цена 2лв.



11. Кабел LPT.




Цена 1лв.

Дал съм добро описание на всичко, което продава защото искам всичко да е точно, ясно и коректно.

Всички цени са твърди и не подлежат на коментар.

Обявата важи само за София.

Минимална покупка 10лв.

При покупка на стойност над 50лв. - 10% отстъпка.


При въпроси може да пишете в темата, на ЛС или на e-mail: [email protected]
В областта на Ардуино и програмирането абсолютно начинаещ.