Автор Тема: Вече никой не влиза във форума - предлагам перспективна алтернативна идея.  (Прочетена 84343 пъти)

xyz_tmp

  • Новодошъл
  • *****
  • Публикации: 3
    • Профил
Този форум гледам отдавна в него никой не пише. Ако се появи някоя тема, то тя е някаква скучна молба за помощ. От друга страна роботиката е направление, в което има голям интерес. Ето например на това изложение:
http://ekcarevec.com/view.php?id=6457
се видя, че има много млади хора, които се занимават с направата на роботи (аз бях там по покана на един от членовете на журито).

Предложението ми е следното. Ако се появи някой, който има интерес към роботиката, то да ми пише лично съобщение, за да обсъдим идеята, която имам!

Roki

  • Робо-Новак
  • *****
  • Публикации: 13
    • Профил
Интерестно изложение, има ли начин да се участва в него, въпреки че ще догодина евентуално ако има. Аз се занимавам с роботика и имам един проект който искам да представя някъде, нещо не мога да ти пиша на лично, слаб ми е нета явно затова пиша тук

xyz_tmp

  • Новодошъл
  • *****
  • Публикации: 3
    • Профил
Подобни изложения са много полезни за да се види, че има хора, които се занимават с дадена дейност. Иначе човек може да си помисли, че вече никой не се занимава с роботика, ако гледа активността на този форум.
Аз между другото нямам интерес към хора, които знаят какво биха показали на подобно изложение. Мен ме интересуват такива индивиди, които се чудят какво могат да покажат на такова място и също така се чудят как да го правят. Именно към тях ми е предложението за което пиша в темата.
Иначе познавам човек, който беше от журито на изложението, така че ако идеята ми се задейства (за която пиша в първата тема), то мога да се заинтересувам по-подробно за условията, организатора на събитието и т. н. .

ZiGi88

  • Робо-Новак
  • *****
  • Публикации: 13
    • Профил
    • http://www.cyber-point.net
Интерестно изложение, има ли начин да се участва в него, въпреки че ще догодина евентуално ако има. Аз се занимавам с роботика и имам един проект който искам да представя някъде

През ноември (25-ти) ще има Робо Лига 2017 в Интер Експо Център - София ...