Автор Тема: Dо състезанието ще опитам да приготвя пурвия хуманоид  (Прочетена 29834 пъти)

zbytsam

  • Заклет Роботостроител
  • *****
  • Публикации: 256
    • Профил
    • http://genadi.masoko.net
Ще видим сега мисля цел  на робота , че кат няма цел...
гр. София

sando_712

  • Вече знае какво е робот!
  • *****
  • Публикации: 74
    • Профил
невили прелича много на робосапиен в2
Александър Стаменов Плевен

TheDarkSoul

  • Заклет Роботостроител
  • *****
  • Публикации: 293
    • Профил
Невили са три думи!Моляте пиши грамотно!!!Вчера съм се мъчил цяла вечер да ти прочета едно изречение.
Иван Зарев-14г.-гр.Дупница Skype:thedarksoul4
Не подценявай този, който прави крачка назад, защото може и да се засилва...:!:

kristiman

  • Вече знае какво е робот!
  • *****
  • Публикации: 82
    • Профил
Цитат на: "TheDarkSoul"
Невили са три думи!Моляте пиши грамотно!!!Вчера съм се мъчил цяла вечер да ти прочета едно изречение.

Вчера ? Аз като гледам си отговорил 13 минути след неговия пост
Моляте са две отделни думи ! Моля те пиши грамотно!!!(Нищо лично)

TheDarkSoul

  • Заклет Роботостроител
  • *****
  • Публикации: 293
    • Профил
Говоря за друго ,а не за това.Знам ,че моля те се пише отделно ,но от бързане съм го написал така.И едно е да изпуснеш един интервал а друго е 3 един след друг и да не пишеш никакви знаци и т.н. Но няма значение ,ако не съм прав...
Иван Зарев-14г.-гр.Дупница Skype:thedarksoul4
Не подценявай този, който прави крачка назад, защото може и да се засилва...:!:

kristiman

  • Вече знае какво е робот!
  • *****
  • Публикации: 82
    • Профил
Цитат на: "TheDarkSoul"
Говоря за друго ,а не за това.Знам ,че моля те се пише отделно ,но от бързане съм го написал така.И едно е д аизпуснеш един интервал а друго е 3 един след друг и да не пишеш никакви знаци и т.н. Но няма значение ,ако не съм прав...

знам че си прав ама ми писна да гледам забележки за писането

sando_712

  • Вече знае какво е робот!
  • *****
  • Публикации: 74
    • Профил
:?
« Отговор #21 -: Юни 01, 2009, 11:58:34 am »
какви двигателчета си използвал за задвижване и скелета как си го конструирал от нагаждани части или от собствено изработени всепак е много добре ако може да пуснеш един пост за материалите ще сум благодарен  :D  :D  :D
Александър Стаменов Плевен

TheDarkSoul

  • Заклет Роботостроител
  • *****
  • Публикации: 293
    • Профил
Цитат на: "sando_712"
какви двигателчета си използвал за задвижване и скелета как си го конструирал от нагаждани части или от собствено изработени всепак е много добре ако може да пуснеш един пост за материалите ще сум благодарен  :D  :D  :D

Добре бе човек...Ти някога правил ли си робот та ще правиш хуманоид.Имам два опита и двата са се проваляли 1 час след слез старта.Защо не направиш първо един BEAM робот и постепенно ще стигнеш до хуманоид.Аз не се имам за много напреднал ,но мисля че съм прав...И ПИШИ ГРАМОТНО!!!
Иван Зарев-14г.-гр.Дупница Skype:thedarksoul4
Не подценявай този, който прави крачка назад, защото може и да се засилва...:!:

sando_712

  • Вече знае какво е робот!
  • *****
  • Публикации: 74
    • Профил
Цитат на: "TheDarkSoul"
Добре бе човек...Ти някога правил ли си робот та ще правиш хуманоид.Имам два опита и двата са се проваляли 1 час след слез старта.Защо не направиш първо един BEAM робот и постепенно ще стигнеш до хуманоид.Аз не се имам за много напреднал ,но мисля че съм прав...И ПИШИ ГРАМОТНО!!!

на мен казваш да пиша грамотно а ти непишеш грамотно нищо лично аз само искам да ми се обясни
Александър Стаменов Плевен

TheDarkSoul

  • Заклет Роботостроител
  • *****
  • Публикации: 293
    • Профил
:omg: Това е една грешка.А ти колко общо имаш в тия 26 мнения?Айде ако обичаш не умувай а пиши по грамотно ,а ако не можеш ходи на училище.
Иван Зарев-14г.-гр.Дупница Skype:thedarksoul4
Не подценявай този, който прави крачка назад, защото може и да се засилва...:!:

dzv3r0

  • Вече знае какво е робот!
  • *****
  • Публикации: 54
    • Профил
Пичове, не разбозвайте темата, следя от известно време някой теми и само спам пускате, и то доста неоправдан.

А относно TheDarkSoul надявам се че 12г е кой клас си, а не годините ти. В противен случай подобни забележки са повече от веподходящи.
Николай Петров, София, 21г
skype: nikolay.petrvo90

DataMatrix

  • Заклет Роботостроител
  • *****
  • Публикации: 308
    • Профил
    • http://datamatrix-bg.net/
Цитат на: "dzv3r0"
Пичове, не разбозвайте темата, следя от известно време някой теми и само спам пускате, и то доста неоправдан.

А относно TheDarkSoul надявам се че 12г е кой клас си, а не годините ти. В противен случай подобни забележки са повече от веподходящи.

TheDarkSoul наистина е на 12 години, но на него още не съм му редактирал мнение. За sando_712 - мисля че нямаш право да се хващаш за 1 грешка на някой, който ти прави забележка, при положение, че ти редактирам почти всяко мнение в този форум - за 2 изречения имаш по над 10 грешки. По темата - хуманоиден (атлетик) робот не е лесно да се направи. Първо трябва да се организира целият му "организъм" така, че да е балансиран и в същото време достатъчно подвижен. Трябва добре да се познава човешката анатомия (това май вече го писах някъде из форума), която еволюцията така добре е разработила за движение на 2 крайника.
Димитър Бояджиев, гр. София

sando_712

  • Вече знае какво е робот!
  • *****
  • Публикации: 74
    • Профил
:?
« Отговор #27 -: Ноември 21, 2010, 10:26:24 pm »
Здравейте колеги завърнах се спокойно поомнял съм та искам да се извиня за предишните дразги и особенно на TheDarkSoul сори брат несъм искал да те нервя та колега какво стана с робота  :D  :D  :D  ПОЗДРАВИ !!!
Александър Стаменов Плевен