Автор Тема: Да се запознаем.  (Прочетена 65737 пъти)

vasilvalchev

  • Новодошъл
  • *****
  • Публикации: 9
    • Профил
Да се запознаем.
« Отговор #30 -: Септември 17, 2008, 01:32:03 am »
Е, здравейте и от мен... Васил Вълчев се казвам както си личи от никнейма... Не се занимавам с нищо особено, по конкретно с много неща на различни нива. С роботика - малко, но има потенциал или така ми се струва. По принцип аз съм си състезателно насочен както и всички други "люде" около нас. Та аз работя по проект за създаването на универсален робот (с няколко микропроцесора и няколко различни програми в тях, а може и само един със софтуерни превключватели). Уча в БСУ специалност Информатика и не съм шампион  :lol: Мото - "всичко с времето си или ако е възможно - веднъж и завинаги"  ;)

Lucky_Luciano

  • Новодошъл
  • *****
  • Публикации: 3
    • Профил
Да се запознаем.
« Отговор #31 -: Октомври 01, 2008, 07:06:39 pm »
Иван Мечков 94-а НПМГ- 9-ти клас (като гледам има много от СМГ тука така че е добре да има поне един от НПМГ). Интересувам се от програмиране (C/C++, асемблер), но електрониката също ме влече.
I\'ll make you an offer you won\'t refuse.
Иван Мечков 14 г. София
Skype: charlie_luciano

paco93

  • Новодошъл
  • *****
  • Публикации: 1
    • Профил
Да се запознаем.
« Отговор #32 -: Октомври 01, 2008, 08:12:32 pm »
Пламен Иванов.Роден 1993 година.девети клас, съученик на Иван Мечков(събрахме се двама от НПМГ :D ).Имам бледа представа от електроника, но мисля да я обогатя след като намерих форума  :) .По принцип се занимавам с програмиране от 1-2 години.

dobasas

  • Новодошъл
  • *****
  • Публикации: 5
    • Профил
Да се запознаем.
« Отговор #33 -: Октомври 01, 2008, 10:15:09 pm »
Добре дано да не си помислите че това е полицейска стафка просто така се представям. (XD Хич не съм смешен нали.!. XD)

Добаре а сега сериозно.Казвам се Добромир Господинов.Родом от Бургас (България за тея дето незнаят).Живея...Ами да де...Живея си в Бургас. :) Занимавамсе от една година (след няколко дена става точно една) с Авиомоделизъм.С роботика се занимавам от 6 месеца.Но за съжаление съм на теория щото нямам части.Имам средства ама отида в магазина за електроника до нас(той е голям де) казвам какво искам оная ма гледа като патка.(Не че не е)А да забравих да спомена  аз съм роден на 4.02.1997г. (На 12 почти за тея дето немогат да смятат(АКО ИМА ТАКИВА)).
Ако в рацете ми се остави една играчка дори и само с едно моторче по нея или жичка след 30 мин. вече я няма.Надявам се един ден да изпълня и научно фантастичните си идеи за роботи.(Мечти,мечти.)
В училище(Няма  нужда да четете нататака) се справям сравнително добре.Уча език за програмиране C(си) както и освен англииски в училище японски в къщи.Уроците по японски са на английски така че спокойно може да ме сметнете за луд.Но да това съм аз.

Извинете за това фукане.


                     СЪЖАЛЯВАМ ЗА МОЗЪЧНИТЕ ТРАВМИ

Gnus

  • Робо-Новак
  • *****
  • Публикации: 31
    • Профил
Да се запознаем.
« Отговор #34 -: Ноември 09, 2008, 02:56:16 am »
Ето и от мен представяне. Казвам се Георги Койчев и съм роден на 11 април 1973 година.
Завършил съм Международни икономически отношения, но електрониката и компютрите са ми хоби откакто се помня. След като поработих няколко години по специалността, не издържах, записах Компютърни системи и технологии в ТУ (магистърска програма), и ето ме, сега съм програмист на С и дипломант.
Извън работата се занимавам с електроника, програмиране на FPGA, CPLD, отскоро и на микроконтролери.
Георги Койчев - София

pavelludiq

  • Новодошъл
  • *****
  • Публикации: 2
    • Профил
    • http://nosleepbg.blogspot.com/
Да се запознаем.
« Отговор #35 -: Ноември 10, 2008, 01:36:50 am »
Казвам се Павел Пенев, на 18 години съм. Уча в Хуманитарна гимназия в Шумен(след 7-ми клас не ме приеха в математическата гимназия и за това се задоволих със 3-тото си желание, което се оказа прилично даскало, но със отчайващо усилено изучаване на история, философия и литература).

Интересувам се от програмиране и компютри, имам добри познания по python и дори съм автор на едно туториълче за езика, което може да намерите на блога ми http://nosleepbg.blogspot.com/ ако се интересувате де. Знам и малко С и имам минимални(ама наистина минимални) познания по електроника(различавам кондензатор от резистор и мога да запоя жичките на слушалките ми когато се счупят).

Не съм толкова ентусиазиран по роботиката и електрониката(както казах, главния ми интерес е програмирането, и то на езици от високо ниво, като python и scheme), но все пак ми е интересно и имам чувството че в този форум мога да науча доста неща.

zbytsam

  • Заклет Роботостроител
  • *****
  • Публикации: 256
    • Профил
    • http://genadi.masoko.net
Да се запознаем.
« Отговор #36 -: Януари 31, 2009, 08:16:57 am »
Лелееее голяма младеж тука бе :lol:

Казвам се Евгени Екимов и съм роден в София през 1981г. По роботи се паля от алък -може би от филма "Терминатор" , отделно като малък нашите ми купуваха по някой конструктор ,от тези с железните с болтчетата , които вероятно ного от вас не помнят.

Иистински ме палят хуманоидите, а мой идол сред роботите е Т1000 от Терминатор 2. Е не бих отказал и терминаторката от Т3 , но това е друга тема с друга насоченост.
Нямам сериозна работа, поработвам по някоя друга кола, продам понякога пак кола и така си живея.

За фенките-не съм женен и нямам деца. :-D

Сега в момента страст са ми роботите WOWWEE дори броя часовете ,когато ще ми пристигне Робосапиен В2,в колекцията си имам първата версия на Робосапиен , за който съм си поставил за цел да тунинговам на макс,вече имам един BEAM и мисля да опитвам да посглобя сумобота.
гр. София

borko

  • Робо-Новак
  • *****
  • Публикации: 19
    • Профил
Да се запознаем.
« Отговор #37 -: Март 01, 2009, 01:23:15 pm »
здравейте казвам се Борислав Петров малко ми е неодобно да кажа  :oops: ама съм само на 12 години и търся някой от Велико търново (и аз съм от там) да ми помогне да започна. роботиката както и страницата ви в интернет много ми харесва .Ще ходя на турнира на 4.04.2009 и искам да се видя с някой от вас момчета!!! :clap:

Stoeca

  • Новодошъл
  • *****
  • Публикации: 8
    • Профил
Да се запознаем.
« Отговор #38 -: Март 06, 2009, 11:49:59 pm »
Казвам се Стоян Василев, 1995 година съм роден. От градче в близост до Пазарджик. Интереси: музика и роботика (от скоро). Още нищо не разбирам, но ...
Стоян Ив. Василев

dzv3r0

  • Вече знае какво е робот!
  • *****
  • Публикации: 54
    • Профил
Да се запознаем.
« Отговор #39 -: Март 07, 2009, 10:22:45 pm »
олеле, и честно казано малко ме е срам да кажа на колко съм, май съм пенсионер вече така като глегам колегите.

Казвам се Николай Петров, от София, последна година в СПГЕ Джон Атанасов, специалност КТТ:КС.

Та както казах на 19 години (на 11 март :P), занимавам се с програмиране от 5 години, професионално вече втора година, влечение към електрониката имам от 4 години.

И имам голям мерак да се занимавам с роботика :P
Николай Петров, София, 21г
skype: nikolay.petrvo90

Georgi

  • Бил знаел какво е Мехатроника!
  • *****
  • Публикации: 134
    • Профил
Да се запознаем.
« Отговор #40 -: Август 06, 2009, 01:24:13 am »
Здравейте казвам се Георги Борисов роден на 19.06.1996 , живея и уча в град Монтана. От малък си разглабях играчките и ми беше много интересно да разбера как работят :) а сега след като попаднах на този портал разбрах че най - сетне ще осъщества мечтата си (да създам свой робот!) намерих този портал преди има няма месец и започнах да се интересувам първо от темата най-лесния робот сега готвя друг тип Line Tracer (сега след едно "потъване" по неразбиране :) реших да изчета ЦЕЛИЯ буквар зада несе слушчва повече така, препоръчвам го на всички ново строители зада няма гафове ;))
Монтана / Георги 18г.

Xenion

  • Робо-Новак
  • *****
  • Публикации: 15
    • Профил
Да се запознаем.
« Отговор #41 -: Август 31, 2009, 11:37:16 am »
Здравейте казвам се Михаил на 21 г съм и уча в ТУ-София.Програмирам на С и Асемблер.Обичам електрониката и роботиката .
Никой въпрос неможе да устой на постоянното мислене!

Sufto

  • Новодошъл
  • *****
  • Публикации: 2
    • Профил
Да се запознаем.
« Отговор #42 -: Септември 13, 2009, 03:22:40 pm »
Аз съм Цветомир от Монтана на 14 год.
Цветомир / Монтана / 14 год.

hacker4eto1

  • Вече знае какво е робот!
  • *****
  • Публикации: 78
    • Профил
Да се запознаем.
« Отговор #43 -: Септември 14, 2009, 03:53:48 am »
Здравейте и от мен казвам се Тодор Димитров родом от гр.Ямбол на 21 години съм завършел съм професионална техническа гимназия със специалност електроника,а сега следвам същата в Ту-София 3 ти курс...
Tодор Пламенов Димитров София/Ямбол

hwarang

  • Робо-Новак
  • *****
  • Публикации: 10
    • Профил
Да се запознаем.
« Отговор #44 -: Декември 28, 2009, 08:58:31 am »
Пламен , от София на 21г.
3курс ТУ-София - Автоматика (Роботика)