Панорама > Събития и мероприятия

Второ състезание по Роботика

(1/3) > >>

Borislav:
Здравейте, приятели!
С радост ви съобщавам, че се планира второто състезание по Роботика в България. За целта пускаме тази анкета, за да разберем вашето мнение по въпроса. Всичко зависи изцяло от вас, но се надяваме, че ще успеем да съберем повече хора като участници и веселбата ни да бъде на високо ниво.
Планираните дисциплини засега са традиционните: Следене на линия и Мини-сумо.
Молим всеки да се включи със собственото си мнение!

Основната дилема е кога да бъде организирано. През Април, защото смятаме, че който направи нещо за 2 месеца, ще го направи и за 8, а лятото едва ли това ще е преоритетна мисъл за повечето тук. :)
Или през Септември, за да имаме време да разработим и платформа за сумобот, с който могат повече хора да се състезават.

stapy:
Определено трябва да има нооо Април не е ли малко раничко, трябва да направя 3 робота дотогава :D А ще има ли и дисциплина "най-интересен робот" като миналата година?

Alternative:
Наистина и според мен АПРИЛ е малко рано. Все пак целта на състезанието е да се събере максимален брой участници. От друга страна, ако състезанието е Септември, хората ще се разсеят от многото време , което имат, и в краина сметка най-вероятно отново ще има също толкова хора.  Подкрепям мнението на Борислав, че  който направи нещо за 2 месеца, ще го направи и за 8, а лятото въобще няма да му е до роботиката .
Но все пак мисля,че по-късно ще бъде по-добре, още повече, че ще има време за предварително тестване с желаещите.

DataMatrix:
Гласувах Април, ама после се сетих, че имам изпити тогава. Иначе с нетърпение очаквам състезанието. Този път искам и РобоКуб!

Borislav:
Планира се състезание, което да бъде атрактивно и интересно (може би няма да бъде РобоКуб). :) Разбира се, ще уведомим всички много по-рано.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия