Панорама > Събития и мероприятия

Състезанието-въпроси и коментари.

<< < (2/9) > >>

Аматьор:
А всъщност пречеше ли нещо стартовите решетки за състезанията да се бяха изтеглили на жребий преди самото състезание в присъствие на участниците?

zbytsam:
структурата на състезанието е да си правимм кефа -даже и ммедии не сме викнали жребии и подобни церемониалности са много излишни, макар че със сигурност не е имало подбор- дет се вика и в бойните спортове -най-добрия ще победи на ринга. Самите опоненти дори си помагаме един на друг , победата не е от кой знае какво значение. По важното е събитието да се състои и да си направиме купона. Заклагам името си тъй като познавам и организаторите че те ще бъдат много ама много назад финансово от организирането на подобно нещо и ще помоля хора нямащи отношение към състезанието поне да не го оскверняват с подобни подмятания.
Който не е бил наясно да е дошъл на сбирките на клуба , които се организират всяка сряда-там коментираме всичко право куме в очи.

hunter:
zbytsam аз все още работя по проекта а и той не влиза в никоя от десциплините а що се однася до идването ми моубата ми е да не се сърдиш просто нямам възможноста за сега съм много възприпятстван от работа и семейство  :?

zbytsam:

--- Цитат на: "hunter" ---zbytsam аз все още работя по проекта а и той не влиза в никоя от десциплините а що се однася до идването ми моубата ми е да не се сърдиш просто нямам възможноста за сега съм много възприпятстван от работа и семейство  :?
--- Край на цитат ---

Ще те опростиме този път  :)

И ще се постараем всички да получиш възможно най пълен мултимедиен материял.

Жените участнички да снимам ли? :D  :D  :D

hunter:
:D  аз съм семеен но това не пречи така че ако ти е на сърце снимай  :D
И много благодаря за разбирането с колеги като теб винаги ми е било удоволствие да общувам. Успех от мен на всички учасници в състезанието дано изживявънето да е страхотно борбите успорвани и много емоционални повече усмивки и УСПЕХ.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия