Технически форум > Механика

Редуктори от китайски колички?

<< < (2/2)

yasko:
Сега малко по основния въпрос на темата, този редуктор съм го снимал аз, изваден от китайска количка за 5,50 лв (сигурно може да се купи и за по-малко), обаче трябва да се реже за да се получи това което е на снимката. За да се получат 2 редуктора, трябват 2 коли или 11 лв. Редукторите не са много хубави, имат луфотве и т.н. От личния си опит се убедих че ни си струва много, по добре да се вземат 2 серва за 22лв Но ако все пак има интерес към тази технология, ще дам повече информация. С китайскаи играчки сис струва да се занимава човек, ако може да се намери нещо, което има 2 двигателя и няма нужда от механични преработки, но трябва да се търси.

psylocibe:
Мерси за отговора, yasko  ;) За съжаление там е работата, че това "да се търси" е доста сложно, в смисъл, че не става да вървиш с една отвертка по магазините и да разглобяваш играчките докато си намериш нещо свястно) А тези серво машинки предполагам ги доставят в Конрад само с поръчка? Може ли да ми кажете по-точно някакъв номер или описание за да ги потърся в каталога им? Изненадохте ме, че са по 11 лева, обикновено съм виждал по-високи цени, но тази оферта е доста примамлива.

spp:
Ако имаш възможност ела на сбирката ни на клуба.Или ми звъни.Може да има още по-ниски цени.

zbytsam:
В Джъмбо(днес минах от там) има един джип с дистанционно китайски с два електромотора с редукторите в едно и около 6 сантиметрови колела,захранва се с 6 волта. Цената му е 30 кинта. Китайско е гаранция.

Обмислях да го купя , но се отказах в последния момент.Не ми се унищожава.

Vanik:
Здравейте всички сме виждали колички с навиващ механизъм тан се срещат доста редуктори шаси и често красив дизаин на количката аз изкарах редукторите освен този на оста и поставих моторчето на което има винтообразна запчатка

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия