Панорама > Събития и мероприятия

Важна тема!! /Клуб по Роботика/

<< < (2/34) > >>

mohaha:
Значи от тях помещения и официален клуб а от нас останалото?

spp:
Чакам предложения именно за това.Кои какво би искал да стане.

sv_shady:
Ами според мен това е идеална възможност :) Бих помогнал със всичко, което ми е по силите. Ще се събираме ще обсъждаме, ще се учим, ще е идеално. Ще има къде да разположим някакво оборудване. А и там като разлепим разни брошури ще съберем още хора и ще разпространим роботиката, а точно това е една от целите ни. А как стои въпроса с финансовата част ? Колкото по - бързо, толкова по - добре и още веднъж да кажа с каквото мога ще помогна за реализирането на тази идея.

mohaha:
Ми може примерно на отркриването който идва и има възможност да донесе или инструменти или елементи тинол и такива работи който не са скъпи (идеята е от клуба на dedal4o ;) ). За съжаление аз няма да мога да дойда, защото рядко ходя до София :( .

spp:
Чакам и другите да казват.Предупредиха ме,че годината при тях започва  на 30септември и трябва да побързаме.Трябва да се подаде молба.да кажем течно какво бихме искали ние.Да обявим ,колко души ще посещават първоначално клуба.Разбира се ,че ще се записват и нови,но трябва грубо да се каже колко ще сме в началото.Другото ,което е са техните условия.Аз съм от понеделник в отпуск,така,че мога да поискам среща с директорката и да разговарям с нея за всички условия.Трябва ми обаче и вашата подкрепа.Нямам още представа,те какви условия ще поставят.Това ще стане ясно при първите по-сериозни разговори.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия