Технически форум > Общ форум

Да се запознаем.

(1/12) > >>

spp:
Една тема,която липсваше.Мисля,че е време да го направим.
Казвам се Слави Петков.Роден съм 25.09.1967г.Звършил съм електроника.Работих 5 години в техническия университет ,като конструктор на поточни линий за химическата промишленост.Правил съм линий в Цяла България.За кратко работих в БАН.След това работих,като техник на офис техника.В Италия работих 4години,като сервизен техник на Canon.В момента работя,като сервизен консултант и техник за представителя за България на офис техниката на OKI.
Харесва ми моделизма и по-конкретно роботиката.Харесвам и ветроходството.Имам малка лодка ,която сам проектирах и построих.
Доскоро пишех и във форума за хартиени модели,но от създаването на този свободното ми време е много малко и за момента го оползотворявам тук.Имам две деца.На 17 и 15 год.
Искам да кажа и това,че всяко едно нещо,което пиша тук е задължително проверено от мен.Всеки един процес и технология,които ще ви описвам и в бъдеще,първо ги тествам и се убеждавам,че работят ,така,както искам и чак тогава ги пиша.
Специално за Буквара.Стремя се нещата да са максимално лесни,простички и ясни.Не навлизам в подробности,защото в един буквар не е нужно.Всеки,който желае може да прочете повече за всички процеси,които описвам.Целта е да се знае основното и когато имате въпрос и нужда от помощ,то той да е ясно и точно формулиран.
Понякога съвсем умишлено пропускам подробности,защото смятам,че нещата няма да бъдат добре разбрани,но ако четете всичко внимателно ,ще намерите всички необходими ви неща,за смятана на определена верига.Това важи и за в бъдеще.Сметките и формулите,които давам и ще давам ,се стремя да бъдат практични и разбрани.Ако няки желае да се задълбочи в математическия модел,ще трябва да си потърси необходимата литература.
Аз съм човек,като всички други и мога да греша.Ако видите ГРЕШКА ,не липса ,моля пишете ми .
Очаквам и другите във форума да напишат по нещо за себе си.

Methuselah:
Здравейте. Както пише в подписа, казвам се Мартин Цветков, роден на 17. януари, лето господне 1991-во. Поради възрастта си не съм работил до сега. От първи до 4-ти клас прекарах в кварталното, после ме приеха в СМГ където останах до 7-ми клас, после ме приеха в Американския колеж и след дълго чудене реших да отида там. Главните ми интереси са програмиране, спорт и от вече 2 седмици роботиката  :). Толкова от мен

mohaha:
Страхил Дамянов
Роден съм на 16.06.1994 живея в Монтана и уча там. Ориентирам се към Математическата гимназия ( паралелка математика )  или към електрото ( паралелката беше нещо като компютърни технологий и ИТ заедно ) Сега съм 7 клас. Интересувам се от електроника, роботика и авиомоделизъм.

profesora:
Казавм се Михил ПЕтров роден 91 година от гр.Пловдив
 Учав в Национална търговска гимназия колкото и да е чудно влече ме много повече техниката от колкото икономиката заничавам с с физика и химия учяа елекщтроника

Забравих да спомена че се занимавам и с програмиране HTML JC
 C C++

DataMatrix:
Аз се казвам Димитър, роден съм на 9 май 1990. Уча в Технологическо училище "Електронни Системи" към ТУ София. С роботика  не мога да кажа, че съм се занимавал сериозно до около 3-4 месеца вече. От около 5 месеца се занимавам с моделизъм. Иначе си падам техничар и жичкаджия от малък. :D
Освен роботиката и моделизма се занимавам с програмиране на PHP(& HTML, CSS, JavaScript, MySQL), C, C++, Delphi, Assembler (малко).

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия