Панорама > Събития и мероприятия

Правила за боеве по Мини-сумо

<< < (2/3) > >>

Gnus:

--- Цитат на: "DarkLordTed" ---Язък тайното ми оръжие стана явно :) От друга страна нали за това е форума за да споделяме мнения и да вървим заедно напред.
--- Край на цитат ---

Никъде не е казано, че противниковият робот ще те бута фронтално :)

dddr:

--- Цитат ---Забранено е използването в конструкцията на робота лепило, лепнещи колела и други пасивни средства, усилващи сцеплението му с повърхостта на ринга.
--- Край на цитат ---

Може ли да се използва лепило в конструкцията на робота, ако то не увеличава сцеплението му с повърхността на ринга?[/u]

sv_shady:
Да, естествено че може. Това е хубав въпрос и ще внесем тази забележка в правилата, за да няма объркване.

dddr:
Току-що разгледах какво трябва да се попълни, за да се запишеш.Това включва и метод на придвижване - колесен, крачещ, летящ(за това съм сигурен, че е забранено) и плаващ?(както и опция други начини, които не са споменати, съмнявам се, че някой ще я избере)Извенете ме, това сумо под вода ли ще се провежда, че вече не знам какво да мисля? :?:

TheDarkSoul:
Не.  :lol:  Ама ако не е сумо а например "Най-интересен робот" може да плава.И не мисля че е забранено щом го има и е написано от организаторите.
П.п.Извинявам се че за втори път отговарям вместо този ,който трябва.  :oops:  :oops:  :oops:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия