Полезно > Литература

Инструменти

<< < (2/5) > >>

:
Да и двете приспособления ,са много удобни.Няма какво да говорим за бормашинката.Без нея няма да можеш да направиш и една платка.Много хубав инструмент е и вакумпомпата.С нея(ако е хубава,защото има и големи боклуци)можеш да разпояваш елементи без да съсипеш нито елемента,нито платката.

zipopro:
Аз първо да си набавя горе споменатите ДОМАШНИ инструменти, че после да мисля за друго! А бе я кажете Менгемето и Мултицета колко струват? Също така и тия Часовникарски пили какви да се вземат! А да и последно АКО може да давате наименованията на инструментите ако имат че да отида във магазина и да им кажа нещо такова  :D Ще ми се смеят! :oops:

spp:
Мултицет между 8 и 15лв ще ти върши чудесна работа.Менгемето на мога да ти кажа.Трябва да провериш на място.Часовникарските пилички-питаш за комплект в него има плоска,квадратна,кръгла.Взимаш си комплекта.Едва ли са повече от 5лв.Най-добре е да помолиш някои които разбира да ти помогне в избора .

zipopro:
МНОГО СЕ ПРЕЦАКАХ!!! Аз викам на едната продавачка да ми даде ЧЕРТИЛКа тя ми даде от ония неща дето ще ми трябват по Геодезия дего се мери растоянието и се отбелязва с едно нещо...... Другото, че нямах достатъчно пари!!! Излезнаха ми 14 лева за Малко неща! Сега другото дето ТРЯБВА да питам! Показаха ми 30W (вата) поялник! Става ли или не става? Щото Борисвам ми каза, че трябва 20W !

kanadeca:
Ако е по-мощен поялника просто ще трябва да внимаваш да не прегориш някоя част, т.е. като запояваш докосваш съвсем леко мястото и бързо отдръпваш.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия