За форума > Форум на Web-мастъра

Организация на форума

<< < (2/2)

xyz:
Наистина направата на анимационен робот е сериозна тема. И затова такъв проект ще изисква сериозно "подковаване", което ще изисква сериозен брой участници с различни умения.

И аз имам идея, как споменатото може да се осъществи. Просто трябва популярни български форуми с различна дейност да обединят усилия. Идеята описах и представих в специална тема в един напълно непопулярен форум, но такъв който е в такава приложна област за която не знам да има алтернатива. Прочетете темата там (може би е да се дискутира тук, но не точно в тази тема).
http://angelchovski.com/forums/index.php?/topic/195-%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%81%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB/
Става дума за форум за заваряване. Такъв форум ще е подходящ при изработка на механиката.

Като стана дума за обучение, то и аз от цяло година с още един човек (и частично + още един) разработваме проект, който ще се занимава с обучение по цифрова електроника. Може да се появят общи теми на коопериране с въпросната робо платформа, но в бъдеще (стадият на който развивам проекта е далеч от започване и затова дори сайт все още си няма).

yasko:
Някои промени  във форума към днешна дата:
1. Премахнат е раздела за MRC контролерите, тъй като не вижда активност от досата време в този радел. Темите са преместени в раздел "Други контролери"
2. Премахнат е раздела "Магазин Роботев" от категория "Търговия"  отново заради причините по-горе. Полезните теми от раздела са премеси в раздел "Практика"
3. По молаба на Слави (spp) е създаден нов раздел "CNC и други машини" в категория "Полезно". Мисля че темата ще е интересна.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия