Полезно > Практика

Начин за направата на печатни платки в домашни условия

<< < (2/30) > >>

profesora:
По принцип печатните платки са решение което се използва когато започваме голям проект но кото зо ночолж знонията са от полза
 Казвам го заштото направата на такава платка изисква материали и средства а да не забравяме факта че можем да се нараним със киселината

Emaloumen:
В училище чертаехме с маркер ву стъклотекстолита и после ги пускахме в FeCl3 и така си правехме в къщи.Само дето от къде мога да си купя FeCl3 и стъклотекстолит.
Преди ги крадях от училище ама завърших а в ту  май електроника от учиме от 3-курс на горе.

DataMatrix:
Съвсем близо до 1ви блок на ТУ има магазин за химикали. Скоро ще ходя да проверя за железния трихлорид. А плочки знам къде има във Видин, а идея си нямам къде има във София.

INF1n1t:
Хм, къде е тоя магазин. То това до първи блок не е ли пасат електроникс? Там продават печатни платки, текстолит и разни щуротии. Също така там продават L293D, а днеска бях в Комет и лично си купих L293B..това дето ти не си намерил драйвера...странно защо? Е, да в каталога им го няма май. Да се оплача, че каталога на комет въобще не ми харесва.

 А за железния трихлорид не ми е ясно от къде да го купя.

DataMatrix:
Не става дума за пасат. Това е един магазин дето Андрей ми го показва.
А за L293D a не за L293B ставаше дума, ама май разликата е минимална.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия