Полезно > Практика

Практика (око да види,ръка да пипне)

<< < (5/5)

hunter:
mrcpuinstructor веднага ти казвам че само като ти прочетох началото на поста а то беше няква глупост от рода щом ще се учиме на ..... и не си направих труда да продължа. Искам да ти споделя че повечето хора тука влизат за да научат и изградят нещо, това че може би ти си наясно с някой неща не означава че и другите трябва да са. Никой не се е родил научен идеята на този форум е да се убеденим да помагаме както можеме било то съвет опит и тн. имено за това spp един от хората тук на когото форума а и много от посетителите му дължът много за хубавите теми и ред други неща. Ако искаш да се докажеш или изтъкнеш по добре направи нещо и поствай или вобще не си играй да бъзикаш тънко постовете на хора който тук се уважават и са дали доста от себе си както споменах дано се вслушаш в това.

mrcpuinstructor:

--- Цитат на: "VladimirYordanov" ---mrcpuinstructor,  нещо хвалиш ли се ?!?
--- Край на цитат ---



--- Цитат на: "hunter" ---mrcpuinstructor веднага ти казвам че само като ти прочетох началото на поста а то беше няква глупост от рода щом ще се учиме на ..... и не си направих труда да продължа
--- Край на цитат ---


Не, не се хваля - съжалявам, че е провучало така  :oops: Целта ми беше да предизвикам размисъл по темата, защото според мен точно това е начина човек да научи нещо ново - като експериментира и сам, и като се опитва да разреши една или друга загадка  ;)

Съжалявам, че е прозвучало така - казвам го с най-добри намерения и благодаря и на двамата, че ме критикувате  ;)

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия