Проекти за роботи > Робо-сумо

След 1 нощ поене съм почти с два сумобота.

(1/3) > >>

zbytsam:
:-D



Този в благодарение на едни мои френдове-няма да казвам кои са :clap:  :clap:  :clap:  :clap:



Замазан изглед отпред.




А сега втория , който за сега е само осноова колела и сервота, но мисля да надмине пътрия. Изказвам големи благодарности на Слави (СПП) , за това че ми помогна толкова много,макар и лишен от всякакво време :clap:



Изглед отпред.






Изглед отзад



Двата заедно

[/img]http://media.snimka.bg/2057/010368644-big.jpg[/list]

hunter:
Супер поздрави за успеха ти много добре изглеждат а за SPP много точен на него може да се разчита.

zbytsam:
Мерси,приятелю,макар че не го смятам за кой знае какъв успех , защото ако трябва да бъдем честни си е чисто преписване.

Мен това ме дразни, но на този етап съм,какво да се прави.

Колкото до СПП-според мен този човек е много нужен на форума и трябва да се завърне в него. За двете срещи които сме имали съм научил доста неща от него, особено кое трябва да гледам като за начало в програмирането, че да не става такава каша. Харесва ми , че като задам точен въпрос получавам точен отговор с обяснение кое и как.

zbytsam:
Ще ви дам един съвет -винаги правете качествени спойки. Какво съм запоявал по нощите -не ще да се програмира тоя сумобот и тва е. И какво ли не направих , да гму вкарам тъпия код,с Яско се мъчихме и добре че той ми видя спойките и ме посъветва да ги оправя. Позапих ги както трябва и всичко си тръгна,явно нещо с Л293Д то контакта ми не е бил хубав.

martinovich:
пич я ми кажи от каде си набявяш материалите за робота

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия