Проекти за роботи > Атлетик-роботи

Проект за хуманоиден робот

(1/3) > >>

sando_712:
извинете за заглавието но не се сетих друго име та мисля да се заема с един прост хуманоид няма ограничение в габаритите след като направя електрониката ще определя габаритите на кратко помагаите с каквото можете ако някои може да помогне за скиелетът заедно със задвижването на тоз скелет   ще бъде супер апък електроникат които колкото може да помага  Благодаря предварително

Мисля си, че вместо "общо" можеше да кръстиш темата "Проект за хуманоиден робот" и да я сложиш в съответния раздел - Атлетик-роботи или в Други Роботи. Темата е преместена и преименувана. Модератор


П.П. просто не се сетих извиняваи

Sasho:
А бе човек ти не разбра ли че трябва да почнеш с нещо малко.Самият аз мислех че е много просто да се направи хуманоид и ще стане за два три дена.Тъкмо почнах и излязоха хиляди въпроси в главата ми.Кое как ще стане,как ще го направя и т.н.Казвам ти почни с нещо друго.Например BEAM робота е много по лесен от хуманоид.Освен това в този Форум има буквар.Почети малко,научи нещо и тогава прави хуманоиди.Много по трудно е отколкото си мислиш.Учи се от грешките допуснати в предишни проекти и накарая ще стигнеш до това което искаш.Виж spp,Borislav.На тях им е трудно да направвят нещо имайки много знания,а ти с минимални знания искаш да направиш много повече от тях.Виж мобилния робот откога правят.
Не казвам да спреш да се занимаваш с това,но просто почети повече и не се изхвърляй толкова напред ;) .
За мен са така нещата,ако някой има нещо против да казва,може и аз да бъркам знам ли. :?

sando_712:
аз за буквара знам аз неискам да е пълен афтоматик аз да го подкарам с дистанционно апък после ще го разработя и съм правил мн неща най различни но на скоро се запалих по роботика  :zubi:  :zubi:  :zubi:  :zubi:

DataMatrix:
Sando_712, специално заради теб ще седна тези дни да си губя времето, за да направя мод на форума да задава 2-3 въпроса по български език преди да ти позволи да пишеш мнение.

sando_712:
мерси много със радост ще отговарям на тях  :)  :)  :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия