Панорама > Събития и мероприятия

ПОКАНА!

(1/3) > >>

dimitar.b:
Уважаеми приятели,признавам че пропуснах да Ви   поканя и Вас за всякакви мероприятия в Музея Земата и хората.Извинявам се но наред с вашите прекрасни "машинки"на фона на богатствата на Земята изложени там моят "Луноход" ще се чуства най добре сред такава компания.Хайде да го направим!
  А на прекрасния Борко желая успех в учението и любовта към техниката и цивилизацията.
                    дядо Митко

Borislav:
Благодаря, дядо Митко!

Бях те попитал във форума по Моделистика и се радвам много на отговора!

Значи роботостроителите можем да се ориентираме към Robo Content (First Bulgarian Robo Championship), а? :) Какво ще кажете, останалите? Вероятно като цяло ще стане след 3,4 месеца, затова правете роботи... Трябва да имаме какво да покажем, че да стане изложбата!

sv_shady:
Може ли малко инфо за мероприятието и къде и кога ще бъде ?

Borislav:

--- Цитат на: "sv_shady" ---Може ли малко инфо за мероприятието и къде и кога ще бъде ?
--- Край на цитат ---


Все още е много рано да се каже. Трябва всички да положим усилия, и взаимно да създадем едно добро впечатление на подобна изложба!

kanadeca:
Аз предлагам да се правят BEAM роботи защото са най-лесни за начинаещи като мен, или да се направят от най-простите Line Tracer-и защото хората тук, които са компетентни по роботиката са по-малко от 5, а ние другите за няколко месеца няма да успеем да навлезем в тази очарователна и необятна наука.  :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия