Автор Тема: Портал за B.E.A.M robots  (Прочетена 9561 пъти)

tikvun

  • Вече знае какво е робот!
  • *****
  • Публикации: 52
    • Профил
Портал за B.E.A.M robots
« -: Август 31, 2008, 05:23:44 pm »
Значи вчера се хванах да пиша сайт портал за BEAM роботите специално.Там ще се вкарват схеми и проекти,но се чудех ще бъде ли проблем след като тук това го има.Не искам да копирам , но от край време се чудех на каква тема да направя сайт  :) .В сайтът ще има вграден форум и логин система.След като минеш регистрацията ще има контрол панел и от там ще можеш да побликуваш свои проекти.Със сигорност ще има рекламни банери на http://robotics-bg.com защото го правя със цел разпространяване на роботиката в страната.Ако има проблем с запазените права или някакво копиране на идея...само кажете ще измисля друга тема за сайт!  :)  :)

//Едит: Пиша това защото за мен това е нагло крадене на идея.И искам да се запитам до Админа преди да го започна.  ;)
Град -Стара Загора
Име - Мирослав Бекяров
Години - 13

Borislav

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1010
    • Профил
    • http://robotics-bg.com
Re: Портал за B.E.A.M robots
« Отговор #1 -: Август 31, 2008, 08:42:24 pm »
Цитат на: "tikvun"
Значи вчера се хванах да пиша сайт портал за BEAM роботите специално.Там ще се вкарват схеми и проекти,но се чудех ще бъде ли проблем след като тук това го има.Не искам да копирам , но от край време се чудех на каква тема да направя сайт  :) .В сайтът ще има вграден форум и логин система.След като минеш регистрацията ще има контрол панел и от там ще можеш да побликуваш свои проекти.Със сигорност ще има рекламни банери на http://robotics-bg.com защото го правя със цел разпространяване на роботиката в страната.Ако има проблем с запазените права или някакво копиране на идея...само кажете ще измисля друга тема за сайт!  :)  :)

//Едит: Пиша това защото за мен това е нагло крадене на идея.И искам да се запитам до Админа преди да го започна.  ;)


Привет!
Ще отговоря подробно на всичките ти въпроси на Л.С. :)
Поздрави!
Роботиката не е хоби - тя е начин на живот!

overclocker

  • Новодошъл
  • *****
  • Публикации: 9
    • Профил
Портал за B.E.A.M robots
« Отговор #2 -: Септември 01, 2008, 08:43:42 am »
На какъв език ще пишеш?

Ако искаш мога да опитам да преведа нещо от нета?

tikvun

  • Вече знае какво е робот!
  • *****
  • Публикации: 52
    • Профил
Портал за B.E.A.M robots
« Отговор #3 -: Септември 01, 2008, 03:53:30 pm »
Цитат на: "overclocker"
На какъв език ще пишеш?

Ако искаш мога да опитам да преведа нещо от нета?
Да ще е хубаво но за това ми пиши на ЛС  :)
Град -Стара Загора
Име - Мирослав Бекяров
Години - 13

tikvun

  • Вече знае какво е робот!
  • *****
  • Публикации: 52
    • Профил
Портал за B.E.A.M robots
« Отговор #4 -: Септември 09, 2008, 11:30:32 pm »
за съжаление проектът се отлага за идната 2009 поради изпитите които ми предстоят в 7-ми клас... искам да съм съсредоточен в ученето и да нямам много много работа на компа  :(  :(
Град -Стара Загора
Име - Мирослав Бекяров
Години - 13