Автор Тема: Нужда от малко информация за стъпковите мотори  (Прочетена 5487 пъти)

Bluebear

  • Бил знаел какво е Мехатроника!
  • *****
  • Публикации: 101
    • Профил
Извинете,но незнаех каде да пусна темата за това я пуснах в офтопика....та въпросът ми е на каква цена(горе - долу) са стъпковите мотори и от каде може да се намери такова "чудо" ? Благодаря предварително  :)
Георги Тодоров гр.Пазарджик skype: blubear_pz93 Човек не е победен докато не се признае за такъв !!!

sv_shady

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 636
    • Профил
Нужда от малко информация за стъпковите мотори
« Отговор #1 -: Юни 25, 2008, 11:28:45 pm »
Ами средно са около 10-на лева. На Раковска и Искър (след пожарната) има един магазин за електроника и там ги продават :)
Imagination is the only limit.......

Светлин Пенков
София / Рединг, Великобритания

mohaha

  • Заклет Роботостроител
  • *****
  • Публикации: 233
    • Профил
Нужда от малко информация за стъпковите мотори
« Отговор #2 -: Юни 26, 2008, 12:19:19 pm »
А може и да разколачиш някой стар принтер или нещо такова. Там до колкото знам има. ;)
Страхил, 18 год. гр. Монтана

Bluebear

  • Бил знаел какво е Мехатроника!
  • *****
  • Публикации: 101
    • Профил
Нужда от малко информация за стъпковите мотори
« Отговор #3 -: Юни 26, 2008, 01:50:50 pm »
ами дано и в Пазарджик да има  :) място от,кадето да си купя,защото аз принтер нямам,а и за магазин не съм много сигурен както например днес отидох до един магазин да попитам за микроконтролери единият се зачуди какво е това,а другият ми каза да ида до Комет в Пловдив.....та така за стъпковите мотори и тяхното намиране  :)
Георги Тодоров гр.Пазарджик skype: blubear_pz93 Човек не е победен докато не се признае за такъв !!!