Автор Тема: Плакат за клуба  (Прочетена 6368 пъти)

sv_shady

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 636
    • Профил
Плакат за клуба
« -: Септември 27, 2007, 11:23:38 pm »
Реших малко да се позанимая по брошурата. Първoто нещо, което установих е, че трябва да е цветна и просто ще привлича погледите от далече. Ето това e варианта, който направих и съм сложил малко текст, за да видите и цвета. На мястото на сумобота може да сложим нашия,  което ще е доста по - добре. Очаквам коментари и предложения :)
Imagination is the only limit.......

Светлин Пенков
София / Рединг, Великобритания

Methuselah

  • Вече знае какво е робот!
  • *****
  • Публикации: 67
    • Профил
Плакат за клуба
« Отговор #1 -: Септември 27, 2007, 11:42:57 pm »
Миии... идеята за брошура е добра, но...
1. На Word?! Не бих казал че е най - добрата програма за правене на подобни работи. Photoshop, нещо такова?
2. Това не е съвсем брошура, а по-скоро плакат. Вместо една голяма картина/страница на А4 да направим на 2 страници 6 по-малки и се сгъва на 3. Така става като книжка и може да се нарече брошура.

sv_shady

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 636
    • Профил
Плакат за клуба
« Отговор #2 -: Септември 28, 2007, 10:21:15 am »
Добре де плакат си е:) А иначе на word защото ще има доста текст и малко снимков материал, не мисля че има смисъл на фотошоп.
Imagination is the only limit.......

Светлин Пенков
София / Рединг, Великобритания

mohaha

  • Заклет Роботостроител
  • *****
  • Публикации: 233
    • Профил
Плакат за клуба
« Отговор #3 -: Септември 28, 2007, 01:37:34 pm »
Аз съм почнал да се занимавам с фотошоп и имам сайтове за уроци. Mоже да дам на Борислав сайта да си избере някой ефект да ми даде снимка и да се oпитам да направя нещо :). После ще го направя на *.JPEG или някой друг формат и ще може да се сложи на Word или Excel.

[spookyboy] Да живее правописа :)
Страхил, 18 год. гр. Монтана

Borislav

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1010
    • Профил
    • http://robotics-bg.com
Плакат за клуба
« Отговор #4 -: Октомври 01, 2007, 09:24:08 am »
За плакат ще е добре да помислим. Нека го обсъдим в клуба и да побликуваме тук решението! :) Че е много писане... Който има и разработка, да казва!
Роботиката не е хоби - тя е начин на живот!