Автор Тема: Една доста стара игра...  (Прочетена 6844 пъти)

mohaha

  • Заклет Роботостроител
  • *****
  • Публикации: 233
    • Профил
Една доста стара игра...
« -: Септември 09, 2007, 11:46:40 pm »
http://datamatrix.redpicasso.com/files/popple.rar Това е една стара игра, но според мен е все още интересна. Загледайте се враговете не ви ли преличат на нещо  8) .
Благодаря на DataMatrix47 за помоща с качването! :)

ПП. Реших да пусна малко инфо за да знаете дали ще ви допадне и дали да я теглите. Има 2-ма главни герой ( може да се играе играта както с двама герой така и с един ) MIN - по-бърз с нанасянето на удари, но по слаб и MAX - по-бавен с ударите, но по силен ( равностойни са ). MIN е процесор, MAX е вентилатор ( аз предпочитам MAX ). Примерно започвам с MAX и тръгвам имам врагове ( дискети,  трансформатори, резистори, кондензатори може да има и още, но не се сещам сега ) Има някой големи кондензатори узначени с знак за радиоактивност те могат да се чупят и там има примерно ръкавца на която има R това са ракетки ( така сме ги нарекли ) с тях може да биеш от разтояние може да намериш ръкавица с S или P. S-паларче, S-суперче ( пак наши наименования   ). С суперчето удряш много бързо, а с паларчето удряш много силно. Съчетани и трите ракъвици се получава идеална комбинация срещу босове. Има и съчетания от копчета ( пр. 2 пъти рязно наляво или надясно с стрелките като втория път задържаш героя започва да тича ) контролите са стрелките и Ctrl, Alt. Повече за играта можете да порчетете в самата игра ( големо нещо казах  :lol:  ) и по точно в Help. Ако имате въпроси питайте.
Страхил, 18 год. гр. Монтана

zipopro

  • Зомбиран Роботостроител
  • *****
  • Публикации: 178
    • Профил
    • http://ziporpo.org/
Една доста стара игра...
« Отговор #1 -: Септември 11, 2007, 12:16:33 am »
Ей тва ще е някаква супер яка откачена игра! :clap: Мерси и Лека нощ!
Лъчезар Петров Лечев - Стара Загора - 14 години


mohaha

  • Заклет Роботостроител
  • *****
  • Публикации: 233
    • Профил
Една доста стара игра...
« Отговор #2 -: Септември 11, 2007, 12:59:53 am »
Ами хубава е, но при мен се появи проблем не се пуска става черно и изгасва :( .
ПП. Оправи се  :D .
Още малко инфо:
В 4-то или 5-то ниво се биеш срещу болтове гайки има и моторчета. След това ниво... Няма да издавам какво е нивото ( малко за изненада :) ). А на последното ниво се биеш срещу клавиши ( има ентери, разни букви... ) и монитори. Главния/последния бос е "Overclock king". Интересно е, че се среща два пъти в първото ниво и последното :).
ПП.2 Забравих да кажа името на играта. Казва се "Electronic people". :)
Страхил, 18 год. гр. Монтана

profesora

  • Вече знае какво е робот!
  • *****
  • Публикации: 48
    • Профил
    • http://www.shapshalinco.hit.bg
Една доста стара игра...
« Отговор #3 -: Септември 11, 2007, 12:21:23 pm »
Тази игра е много трудна тези трансформатори в първо ниво дават супер демидж
 И стигам до едно място дето не мога да то минаима някав бутон как се натиска на стената седи
Михаил Петров
                  гр.Пловдив

INF1n1t

  • Бил знаел какво е Мехатроника!
  • *****
  • Публикации: 139
    • Профил
Една доста стара игра...
« Отговор #4 -: Септември 11, 2007, 04:13:21 pm »
При мен не се пуска...избирам МИН или МАХ и натискам ентер, и изгасва. Не иска да зареди!
Иван Занев - град София

mohaha

  • Заклет Роботостроител
  • *****
  • Публикации: 233
    • Профил
Една доста стара игра...
« Отговор #5 -: Септември 11, 2007, 04:44:48 pm »
profesora знаеш ли как се тич бързо ( два пъти на ляво или дясно с стрелката ) и като стигне6 тамън до ръба скочи онова на стената не е бутон а диод само си свети ;)
 И аз имах същия проблем, но след време се наложи преинстал на компа и се оправи съжелявам, че немога да ти помогна :(

ПП. INF1n1t пробвай да изтриеш и да запишеш играта наново пробай неколко пъти така ;). Дано стане стискам палци :).
Страхил, 18 год. гр. Монтана