Автор Тема: Какво мислите за портала? Изразете мнението си!  (Прочетена 26653 пъти)

Borislav

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1010
    • Профил
    • http://robotics-bg.com
Всъщност, имам малко странна молба към всички, които уважават портала и форума, и за които той е не само приятно, но и полезно място в Интернет!
Историята е следната: Вчера (15 август) в нашите Интернет честоти се появи нетрадиционен Гост, с името : evil:, който се обърна с груб и поругателен тон към Модераторския екип и Администратора на сайта! Въпросният потребител наруши всяко едно от правилата на този форум, затова и получи заслуженото си наказание - бан по IP за неопределен период от време.
Но въпросната личност се появи и в BGTop, защитавайки мнимото си "право на слово", което никой не му е отнемал. Затова, моля тези, които харесват това място да напишат по един коментар Тук с това какво мислят. Може да се пише само по веднъж на ден! :) Въпреки, че въпросният Гост беше предупреден за това, че няма да бъде приет в колектива ни, докато не си промени мнението, той продължава с мнимите си забележки. :) Жалко е, че някои хора не разбират колко са смешни. Просто не мога да оставя да се потъпква плода на общия труд на всички сериозни потребители тук, които отделиха много от времето си, пренебрегнаха много неща, за да виждаме това, което имаме сега! Лично мен, това ме обижда! Можете да изразите мнението си!
Благодаря ви за вниманието!

Поздрави!
Борислав
Роботиката не е хоби - тя е начин на живот!

zipopro

  • Зомбиран Роботостроител
  • *****
  • Публикации: 178
    • Профил
    • http://ziporpo.org/
Какво мислите за портала? Изразете мнението си!
« Отговор #1 -: Август 16, 2007, 10:27:26 pm »
Бих казъл на този човек:
Да ти таковам ТАКОВАТА в ТАКОВАТА на ТАКОВАТА че после да ти ТАКОВАМ лелята!!! :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
Ако го хвана Бог да му е на Помощ!
Не мога да разбера какво толкова има против портала????? :evil:
Лъчезар Петров Лечев - Стара Загора - 14 години


zipopro

  • Зомбиран Роботостроител
  • *****
  • Публикации: 178
    • Профил
    • http://ziporpo.org/
Какво мислите за портала? Изразете мнението си!
« Отговор #2 -: Август 16, 2007, 10:43:07 pm »
Ето малко и информация за въпросния човек:

http://www.vbox7.com/user:evil

Само тука имаше Инфо за точно тоя човек! Също така и е Модериатор във този форум:
http://www.satana.biz/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=30
Ето направо самия профил! Значи да убобщим:
21год. Момче, от София! Също така разбрахчме, че мрази роботиката, и по-специално този портал! :roll: Аре Честито! Уличихме те! :clap: Аз съм кат някакъв робот бе  :evilrobo:  :-D
Лъчезар Петров Лечев - Стара Загора - 14 години


sv_shady

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 636
    • Профил
Какво мислите за портала? Изразете мнението си!
« Отговор #3 -: Август 16, 2007, 10:50:27 pm »
zipopro няма смисъл да си на неговото ниво!!!
Imagination is the only limit.......

Светлин Пенков
София / Рединг, Великобритания

hacker4eto1

  • Вече знае какво е робот!
  • *****
  • Публикации: 78
    • Профил
Какво мислите за портала? Изразете мнението си!
« Отговор #4 -: Юли 07, 2009, 02:35:28 am »
здравейте, тва ми е първи пост и като ви разгледах сайта и форума искам да кажа Браво мом4ета  :clap:  :clap:  :clap: .
Форума е пълен с много интересна информация на мен която лично ме вълнува и не съм могъл да я намеря преди ... У4а електроника на 21 години съм 3 ти курс във Ту-София ,но съм много далеч от това с което вие се занимавате ,харесва ми много идеята да можеш да си направиш робот но има толкова много пречки за които се надявам тук да ми се изгладят :)...
Искам да се извиня от сега на по -компетентните тук да не ми се сърдят ако задавам тъпи въпроси ,разбирам 6то годе от електроника :) и механика .Това коео правя е да модвам кутии (PC) работя по тази в момента http://www.vbox7.com/play:e1e2acfb като има и други интересни неща в профила ми :)..Та просто исках да ви кажа ,че форумчето е убиец ,,,скоро мога да направя и аз някое роботче стига да изчета само материалите които сте поствали :)
 :zubi:  :zubi:  :zubi:  :zubi:  :zubi:  :zubi:
Tодор Пламенов Димитров София/Ямбол

Vexorian

  • Заклет Роботостроител
  • *****
  • Публикации: 305
    • Профил
Какво мислите за портала? Изразете мнението си!
« Отговор #5 -: Юли 07, 2009, 10:01:08 pm »
Еми, нормално е да има такива Боби, не се ядосвай... виждал съм ги по нета нон-стоп...  :lol: удряш му шута + бан и да се маха... па дали имал право на свободно слово, нека си го има... само трябва да се съобразява с правилата на форума.. които той е приел и трябва да прилага преди да получи право на свободно мнение. Ако този човек, не спазва определените норми, той няма право да дава мнението си, каквото и да е то.. Ако толкова иска да хули сайта и роботиката.. поне да го прави правилно... 21 годишен.. пфф.. по скоро 5 годишен. С такива човек няма смисъл нито да спори, нито да си губи времето.   :!:
Викторио Семир Ел Хаким, София 20г.
Аналогова/Цифрова електроника, програмиране
I\'m watching your ass! :D

yasko

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 484
    • Профил
Какво мислите за портала? Изразете мнението си!
« Отговор #6 -: Юли 08, 2009, 12:47:07 am »
@hacker4eto1  Добре дошъл във форума и благодаря за добрите думи.  От клипчето виждам че се оправяш добре с механиката :) Поздравления! Ще те помоля само да си сложиш името си в подписа, това е част от правилата тук.

@Vexorian не мога да разбера защо отговаряш на мнение от преди 2 години сега !? Става объркване.
Ясен Паунски,  гр.София, 39 г.

TheDarkSoul

  • Заклет Роботостроител
  • *****
  • Публикации: 293
    • Профил
Какво мислите за портала? Изразете мнението си!
« Отговор #7 -: Август 05, 2010, 11:18:40 pm »
Здравейте ,от много време не съм писал във форума и рядко влизам ,но не съм се отказал от роботиката (искам да се знае) Искам да ви попитам какво стана с портала (сайта)
Поздрави!
Иван Зарев-14г.-гр.Дупница Skype:thedarksoul4
Не подценявай този, който прави крачка назад, защото може и да се засилва...:!:

secko_007

  • Новодошъл
  • *****
  • Публикации: 3
    • Профил
Какво мислите за портала? Изразете мнението си!
« Отговор #8 -: Март 14, 2011, 12:11:22 am »
Страхотен форум! Много е полезен за всички любители на роботиката  :clap:
Сечкин Мехмед, гр.Пловдив, 20г.

I saw...