Автор Тема: Ден на роботиката  (Прочетена 7240 пъти)

Hristoskov

  • Новодошъл
  • *****
  • Публикации: 2
    • Профил
Ден на роботиката
« -: Ноември 11, 2010, 11:18:46 am »
Здравейте приятели,
с някой от вас се запознахме на форума по роботика в София преди месец. Още тогава ви споменах за мероприятието което организираме в Технически университет - Варна - "Ден на роботиката".
Имам удоволствието да ви поканя на тазгодишното издание на събитието, което ще се състои на 3 декември в кампуса на университета.

Ще има изложба на работещи макети, придружена със семинар на тема "Роботика и мехатроника". Планираме да направим и състезание в дисциплините Следене на линия и Лабиринт. В тази връзка моля всеки, който желае да вземе участие в мероприятието да изпрати e-mail на [email protected] до 28.11.2010 с дисциплините, в които желае да се запише.

Прилагам линк с информация за миналогодишното събитие, за да добиете представа:
http://www.tu-varna.bg/tu-varna/index.php?option=com_content&task=view&id=315&Itemid=81

Поздрави,
Христо Христосков

Voltron

  • Новодошъл
  • *****
  • Публикации: 1
    • Профил
Ден на роботиката
« Отговор #1 -: Ноември 15, 2010, 12:00:40 pm »
Награди ще има ли?  :twisted:  :-D

Hristoskov

  • Новодошъл
  • *****
  • Публикации: 2
    • Профил
Ден на роботиката
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2010, 11:06:51 am »
Наградите ще бъдат символични.
Идеята е да се съберем и опознаем хора, които се занимаваме в областта на роботиката.

sv_shady

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 636
    • Профил
Ден на роботиката
« Отговор #3 -: Ноември 20, 2010, 12:06:20 pm »
Аз с удоволствие бих се вдигнал до Варна, винаги такива събития са хубави, но за съжаление няма да съм се прибрал в БГ на 3 дек. Да беше 15 дена по - късно, щеше да е идеално :Р Да направиш снимки и да качиш във форума след това :)
Imagination is the only limit.......

Светлин Пенков
София / Рединг, Великобритания

Gioreto

  • Робо-Новак
  • *****
  • Публикации: 21
    • Профил
Ден на роботиката
« Отговор #4 -: Ноември 20, 2010, 04:22:12 pm »
Аз на 100% ще дойда. Може и да се подготвя и да участвам, но не е сигурно ;)
ПП: А какви са правилата за Лабиринта? В смисъл такъв, колко е максималния допустим размер на робота ? Предполагам, че няма ограничения в използваните сензори.
Георги Генов, Бургас, 22г.