Автор Тема: Материални проекти.  (Прочетена 4344 пъти)

xyz

  • Вече знае какво е робот!
  • *****
  • Публикации: 75
    • Профил
Материални проекти.
« -: Октомври 04, 2017, 03:46:15 pm »
Започвам развитието на един интересен мащабен проект. Целта е да се организира по удачен начин разработката на някакъв общ предмет - може да е робот, а може и да е нещо друго, но от областта на технологиите,  а не някаква форма на изкуство.
Ако някой от вас има робот, който му се искало да завърши, но му се е видяло скъпо или не е могъл да намери правилните материали или машини за обработка - тогава може да се заинтересувате от проекта ми. Пишете ми тук на лично съобщение, за да ви дам повече подробности и същевременно да видите докъде съм стигнал.
Аз самият ще пускам такъв проект за съвместно завършване, но ако е само той, то смисълът е нулев. Трябва да има поне два проекта, за да пуснем проекта публично в интернет.

Имайте предвид, че съвместните неща пораждат редица проблеми за които аз вече съм мислил в проекта си как могат да бъдат преодолени. Не е толкова просто като - хаде да го правим...

xyz_tmp

  • Новодошъл
  • *****
  • Публикации: 3
    • Профил
Re: Материални проекти.
« Отговор #1 -: Октомври 05, 2017, 03:25:09 pm »
Само пропуснах да кажа, че ако някой ми пише лично съобщение ще е добре да спомене за това тук в темата (само да напише "имаш лично"), защото относително рядко си проверявам онзи акаунт. Но често разглеждам като гост и като видя активност ще вляза за да отговоря.